AO SMITH 100111012 ELECTRONIC CONTROL BOARD FOR BTH400NL
content loaded
MFR Part #:
SKU #:
Brand:
A.O. Smith®
UPC:
APCOM 100111012 Natural/Propane Gas Electronic Controller
Set Location or Login for Price
Print QR Code
Add to Cart
Product Details
Attributes
Features
APCOM, 100111012, Natural/Propane Gas Electronic Controller, 12 in H x 14 in W x 6 in L Dimensions
Type:
Control
Dimensions:
12 in H x 14 in W x 6 in L
Models 400A 100/101 BTH commercial gas
Product Details
Attributes
Type:
Control
Dimensions:
12 in H x 14 in W x 6 in L
Features